Heikki Latvanen

Toimitusjohtaja / Myynti

040 533 9179
heikki.latvanen@vaissi.fi

Maria Hanho

Hallituksen puheenjohtaja, HR, hankinnat, kaali

040 8372 139
maria.hanho@vaissi.fi

Maarit Riihonen

Hallintojohtaja

040 6573 325
maarit.riihonen@vaissi.fi

Anna-Maija Pekkanen

Toimistosihteeri

(osa-aikainen ti-to)

Heli Immonen

Tuotantojohtaja

044 550 0017
heli.immonen@vaissi.fi

Laura Liimatainen

Laatupäällikkö / tuotekehitys

044 7819 444
laatu@vaissi.fi

Kaisa Kuusimäki

Laatu- ja tuotekehitysvastaava

044 7819 444
tuotekehitys@vaissi.fi

Petra-Sofia Korpela

Laatu- ja tuotekehitysvastaava

044 7819 444
tuotekehitys@vaissi.fi

KUNNOSSAPITO

Teemu Hietanen

Tekninen johtaja

0400 170 240
teemu.hietanen@vaissi.fi

Ahti Särkinen

Huoltopäällikkö

040 832 6688
ahti.sarkinen@vaissi.fi

Juho Vaissi

040 8372 140
juho.vaissi@vaissi.fi

Jaakko Hanho

050 5902 683
jaakko.hanho@vaissi.fi

Marko Pättöjeff

040 655 4910
marko.pattojeff@vaissi.fi

KÄÄRYLETEHDAS

Hannu Salonen

Työnjohtaja

Saara Kaipiainen

Työnjohtaja

Kääryletehdas

040 8313 388
tuotanto@vaissi.fi

LEHTITEHDAS

Janne Ahonen

Työnjohtaja

040 579 7326
kaali@vaissi.fi

Lehtitehdas

Työnjohto

040 726 4268
kaali@vaissi.fi

VAISSI OY:N HALLITUS

Saara Ampiala-Vaissi

Vaissi Oy:n hallituksen jäsen
040 8372 138
saara.ampiala-vaissi@vaissi.fi

Jaakko Vaissi

Vaissi Oy:n hallituksen jäsen
040 8372 137

Maria Hanho

Vaissi Oy:n hallituksen
puheenjohtaja
040 8372 139
maria.hanho@vaissi.fi

Juho Vaissi

Vaissi Oy:n hallituksen jäsen
040 8372 140
juho.vaissi@vaissi.fi

Palkittu elintarvikeosaaja

Vaissin toimintapa ja ainutlaatuisuus on pantu merkille valtakunnallisesti. Vaissi Oy on saanut Keski-Suomen InnoSuomi palkinnon 2006, maakunnallisen yrittäjäpalkinnon 2007 ja Vaissi Oy valittiin vuoden maatilaksi vuonna 2009.

Aukioloajat ja yhteystiedot

Toimisto avoinna
arkisin 8.00-15.00

Puh 014 -75 44 630
Fax 042 19169 8303

Vaissin tila
Puh 040 837 2140
juho.vaissi@vaissi.fi

Laskutus
Verkkolaskuosoite: 003718755268
Operaattori: Maventa (003721291126)

TEHTAANMYYMÄLÄ
avoinna
ma – pe 9 -20
la – su 10-20
Sijainti Vaissi Oy:n kääryletehtaalla.
Vain käteismaksu.